Začátek sezony 2013

11.05.2013 15:55

Dlouho jsem se tu neozval, dokonce chybí i reporty z posledních závodů loňské sezony. Takže jen krátce:

Domácí pohár starosty Bohušic získali opět po roce do svého držení "mladíci". Noční soutěž v Jaroměřicích se nám moc nepovedla, skončili jsme 15. Zato srandamač v Lažínkách byl o dost úspěšnější, po dvou útocích, kdy druhý byl losovaný, jsme obsadili třetí místo a dovezli domů poslední pohár loňské sezony.

Ale teď už do současnosti.

Už jsme stihli uspořádat veleúspěšný masopust a pálení čarodějnic.

Zítra nás čeká první letošní soutěž, okrsek v Šebkovicích. Konkurence je rok od roku větší, je vidět, že hasičský sport je na vzestupu. I my jsme však neusnuli na vavřínech, přijali nové členy na doplnění družstva a hlavně nechali opravit naši Máňu, takže by v ní už nemělo tak zlověstně kloktat jako na konci loňské sezony.

Průběžně jako vždy budu do levého sloupce doplňovat soutěže, kam bychom mohli letos zavítat. Už jsem zmínil zítřejší okrsek, za 14 dní následuje pohárovka v Příložanech.

Těšte se na reporty a kvalitní videa ze závodů, pořídili jsme i v tomto oboru novou techniku ;)

 

Zpět