Výroční valná hromada 16.1.2010

17.01.2010 22:25

Dne 16.1.2010 proběhla v Bohušické hospůdce výroční valná hromada ZO SDH Bohušice. Této akce se zúčastnilo 24 členů ze 27, což je velice dobrá účast.

Schůze začala jako již tradičně minutou ticha na projev úcty a vzpomínky na zesnulé bratry a sestry. Poté nás starosta seznámil nebo spíš připomněl, co všechno se v rámci SDH za loňský rok událo a že toho bylo letos požehnaně oproti letům minulým. Jak bylo řečeno, po letech komatu, kdy naše organizace byla organizací spící, došlo předloni a především vloni k výraznému oživení činnosti sboru.

Uvádím seznam všech větších akcí, které loni proběhly pod záštitou nebo s pomocí členů SDH:

  • brigáda - bourání stodoly
  • hasičský web www.sdhbohusice.cz
  • úklid hasičárny
  • kontrola hydrantů
  • práce na stavbě hřiště
  • posvícení
  • nohejbalový turnaj
  • bourání stanu a zazimování hřiště
  • inventura hasičského majetku
  • soutěžní týmy navštívily 8 soutěží + bohušický Hecpohár, jak byl pojmenovaný

O všech těchto akcích najdete v archivu novinek samostatný článek s přesnějším popisem akce a většinou i s fotogalerií.

Schůze následně pokračovala dalším bodem a to volbou výboru SDH Bohušice. Všichni členové byli schváleni víceméně jednohlasně. Složení tohoto výboru naleznete v sekci Členové SDH. Byl také přijat do sboru jeden staronový člen a to Martin Doležal.

Následně schůze pokračovala volnou diskuzí a asi po dvou hodinách byla oficiálně ukončena.

 

 

Zpět