Pohárová soutěž Prokopov (25.6.2011)

04.07.2011 20:38

Tento report bude tak trochu prostý informací a to ze dvou důvodů. Prvním z nich je, že to byla první soutěž, na které jsem nebyl. Druhým, že nikoho z kluků nenapadlo nafotit výsledky a z Prokopova mi poslali jen pořadí bez výsledných časů.

Takže nejdřív to nejdůležitější: Obhájili jsme loňské druhé místo! Kluci ukázali, že závodit opravdu umíme a stejně jako loni jsme skončili těsně pod nejvyšším stupínkem.

Teď něco k pravidlům, protože tahle soutěž je tak trochu jiná než ostatní. Především všechny týmy běhají s jednou mašinou, takže se stejně jako loni ukazuje, že v rychlosti lidí u nás problémy nemáme, ty jsou trochu jinde. Letošní novinkou byl i přeběh po lávce přes místní rybník, který dokonce David s Marcelem vyhráli. Takže klukům to opravdu běhá a druhé místo ve štafetě na okrsku taky nebyla jen náhoda.

Výsledky

Pořadí Družstvo
1. Rozkoš
2.

Bohušice

3. Lažínky
4. Blížkovice
5. Blanné
6. Jamné
7. Prokopov
8. Jevišovice

Sestava:

  • Koš: Lukáš Tržil
  • Savice: Václav Novotný 
  • Strojník: Vlastimil Máca
  • Béčka: Marcel Berka
  • Rozdělovač: David Bednář
  • Pravý proud: Tom Bém 
  • Levý proud: Petr Kružík
Zpět