Okrsková soutěž Šebkovice (17.5.2009)

22.06.2009 02:28

První soutěž, které se nově vzniklý soutěžní tým zúčastnil. Přesněji tedy mužstvo mužů nad 35 let. Očekávání bylo veliké.

Po několika trénincích jsme přijeli v hojném počtu v sobotu do Šebkovic. Při prezenci jsme zjistili, že družstva mužů nad 35 let jsou přítomna pouze tři, takže aniž by chlapi cokoliv předvedli, pohár měli jistý. To notně zvedlo náladu v týmu a mohli jít bez nervů do boje. Cíl byl jasný: Předvést útok pod třicet sekund a jako bonus porazit konkurenční družstva Příštpa a Šebkovic. Tento nemalý cíl se povedlo splnit skoro stoprocentně. Výsledný čas 29,6s a nedokončený útok Příštpa znamenal pro naše chlapy při jejich premiéře na soutěžních kolbištích hned druhé místo!

Po řádné oslavě tohoto úspěchu jsme absolvovali v odpoledních hodinách "vítěznou jízdu králů" domů, kde jsme náš první pohár vystavili v hasičské zbrojnici. Doufejme, že nebude zdaleka jediný.

Kompletní výsledky naleznete v přiložené fotogalerii.

Muži nad 35 let:
  • Strojník: Libor Bartejs
  • Koš: Tomáš Cech
  • Savice: Antonín Bořecký
  • Rozdělovač: Antonín Bednář
  • Béčka: Bronislav Berka
  • Pravý proud: Michal Sýkora
  • Levý proud: Miroslav Bém
Video z celé soutěže v sekci Videa - Soutěže

 

Zpět