Ohlédnutí za sezónou 2010

04.11.2010 14:01

Druhá sezóna je za námi. Výkonostně jsme šli nepopíratelně nahoru. Doufám, že tento trend bude pokračovat i příští rok. Podařilo se nám také stabilizovat a doplnit mužstvo, momentálně sbor disponuje osmi lidmi, kteří jsou schopni bez problémů zaběhnout útok hasičů bez omezení věku.

 

 

Celkový počet navštívených soutěží:  8

 

Nejlepší umístění:

Počet získaných pohárů:  3

Nejhorší umístění:

Nejlepší časy:

Průměrný počet družstev na soutěži: 14

 

Průměrné umístění na soutěži: 9. (pouze mladší hasiči)

 

Po soutěžích celkem najeto: 170 km (počítána cesta tam i zpět)

 

Jmenovitý seznam závodníků bez omezení věku: 

Jméno # startů
Antonín Bořecký  8
David Bednář  8
Radim Krištof  8
Tom Bém  8 
Vlastimil Máca  8
Petr Kružík  7
Tomáš Cech  5
Václav Novotný  3
Lukáš Krištof  1
Marcel Berka  1

 

Na soutěžích jsme v roce 2010 potkali celkem 52 různých mužstev:

Jaroměřice n/R, Příštpo, Ratibořice, Blatnice, Šebkovice, Hrotovice, Pavlice, Moravské Budějovice, Bačice Udeřice, Dolní Lažany, Častohostice, Lažínky, Lukov, Rozkoš, Prokopov, Ctidružice, Petrovice, Hvězdoňovice, Výčapy, Chlum, Stařeč, Mastník, Radonín, Čechočovice, Slavice, Krasonice, Želetava, Jakubov, Jindřichovice, Oponešice, Šašovice, Police, Kněžice, Lesonice, Vranín, Budkov, Lhotice, Radotice, Vícenice, Budeč, Jestřebí, Mladoňovice, Markvartice, Láz, Vesce, Vílanec, Komárovice, Jackov, Horky, Račerovice, Lipník, Knínice

Zpět

Diskuse: Ohlédnutí za sezónou 2010

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.