Noční soutěž Šebkovice (11.8.2012)

18.08.2012 18:26

Jako již tradičně jsme zavítali na tuto noční soutěž do Šebkovic. Je specifická tím, že se jedná o opravdu noční soutěž. Osvětlen je pouze prostor rozdělovače a terčů, jinak si týmy musí pomoct osvětlením své mašiny. 

Letos byla konkurence menší než v předchozích letech. V sousedství se totiž ve stejném termínu konaly rovnou dvě další noční. Pro nás to znamenalo šanci na dobré umístění. To se nakonec povedlo a obsadili jsme krásné čtvrté místo. Cesta k němu byla ovšem víc než trnitá.

Naše mašina si totiž umanula, že je jí lépe ve tmě, a tak jsme se marně snažili rozsvítit osvětlení na základnu. Navíc nám začala klekat baterka a reálně hrozilo, že ji na základně ani nenastartujeme. S obrovkým díky jsme tedy využili nabídky sousedů z Dolních Lažan a šli na start s jejich mašinou. Útok se celkem povedl až na můj koš asi až na počtvrté a díky tomu měli kluci spoustu času pohlídat si doběhy a sestřiky. Prostě útok na jistotu. 

Vzhledem k tmě bohužel nemáme fotky ani video útoku.

Výsledky

Pořadí Družstvo Čas (s)
1. Jaroměřice n/R 21,56
2. Myslibořice 22,45
3. Lesůňky 23,85
4. Bohušice 25,84
5. Vladislav 37,82
6. Nové Syrovice 49,89
7. Dolní Lažany 54,60
8. Jackov 56,02
9. Boskovštejn N
10. Kojatice N
11. Příštpo N
12. Šebkovice N

Sestava

  • Koš: Radim
  • Savice: Venca
  • Mašina: Vlasta
  • Béčka: Kempany
  • Rozdělovač: Vid
  • Pravý proud: Celer
  • Levý proud: Filtr
Zpět